Mit tudhat ez a kis gyümölcs?

A citrom legyózi a rákot?
A citromot lehet enni, és a testnek készíthetünk citromfürdőt is, különösen a befolyásolt területeken (ott ahol rákos). Vágj fel egy citromot és add oda a gyerekeknek, hogy szopogassák, vagy tegyél a pohár vizedbe néhány szeletet, ezzel is megelőzheted a rosszindulatú betegségeket.
Ha valakit ismersz, aki ezt még nem tudja, kérlek, hogy küldd el neki, mert óriás szívességet teszel neki azzal, hogy tudatod vele ezt.
A citrom egy csodálatos gyümölcs, ami tumorellenes hatású.
Te most úgy segíthetsz a szükségben lévő barátaidon, hogy ezt a tudomásukra hozod, hogy a “valódi citromlé” (ami nem laboratóriumban készült) előnyös a betegségek megelőzésében.
Amint tudjátok, a citromfának nem kell sok hely, és tudjuk, hogy több fajta létezik belőle. A citromot eheted különbözőképpen: megeheted a pépet, a kipréselt lét, készíthetsz, hűsítő italokat belőle, sörbet (angolul sorbet), tésztákat, süteményeket. A citrom hitelesítve van sok erénnyel, de a legérdekesebb az, az eredmény, amit a cisztákon és a daganatokon csinál.
Ez a növény bizonyított orvosság az összes rákfajta esetében.
Egyesek azt mondják, hogy a citrom nagyon hasznos különböző rákokra.
Antimikróbus spektrum (színkép) a BAKTÉRIUM, INFEKCIÓ és GOMBÁS MEGBETEGEDÉSEKRE, az ÉLISKÖDÖ PARAZITÁK ÉS FÉRGEK ELLEN, A VÉRNYOMÁST SZABÁLYOZZA HA TÚL MAGAS, és egy ANTIDEPRESSANT (DEPRESSZIÓ ELLEN, CSÜGGEDÉS ELLEN), KÜZD A STRESSZ ELLEN!!
Ennek az információnak a forrása elbővülő.
A világ legnagyobbik gyártójától ered, ami azt mondja hogy több, mint 20 laboratórium tesztelte már 1970 óta, és a kivonatok ezeknek a kísérleteknek leleplezték azt hogy: MEGSEMMISÍTI A ROSSZINDULATÚ CELLÁKAT 12 féle rák esetében, beleértve a:Vastagbél, mell, prosztata, tüdő, és a hasnyálmirigy megbetegedéseit.
Forrás: netbulvar.eu
Tetszett a cikk?
Kiemelt ApróHirdetések
További kiemelt ApróHirdetések »
EgészségVilága cikkajánló

Az öregedésről
Egészség, Egészség cikkek
Egy nap, egy fiatal barátnőm azt kérdezte tőlem, milyen érzés öregedni.

Bőrrák és tipusai
Egészség, Betegségek
A cél az időben történő diagnózis, mert ekkor növelhető számottevően a gyógyulás esélye.

A rák gyökerének megtalálása
Egészség, Egészség cikkek
Otto Heinrich Warburg fedezte fel a rák okát 1923-ban, a védelem ettől a halálos betegségtől nagyon egyszerű.

B-12 vitamin, többet lehet?
Életmód, Táplálkozás
A B-12-vitamin egy vízben oldódó tápanyag, amely fontos szerepet játszik a szervezetünkben.

Anyai ágon örökölhető betegségek
Egészség, Egészség cikkek
Ezek a betegségek öröklődhetnek anyai ágon

Alternatív gyógymódok
Egészség, Egészség cikkek
A számok alapján, az orvos nagyobb valószínűséggel meditál és használ gyógynövényeket mint a beteg. Furcsa nem?

Ismerd fel a fuldoklót!
Életmód, Egyéb
Szomorú tény, hogy élővizeink minden évben életeket követelnek. Olyanokét is, akik tudnak úszni!

+ napi 500 kalória többlet elhízáshoz vezet
Egészség, Egészség cikkek
Az amerikai tanulmány először vizsgálta a többszörösen feldolgozott ételek fogyasztásának kockázatait.

A gyógyító burgonya
Egészség, Egészség cikkek
A szervezet számára legjobb elkészítési módja héjában megfőzni, vagy a sütőben szintén héjastól megsütni